Baby Sleep Unlock

Çocuk Yetiştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.10 GB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Urbandroid Team
Baby Sleep Unlock mobil uygulaması bebeğinizi yetiştirirken sizlere yardımcı olabilecek kaliteli bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınız minik bebeğinizi yetiştirirken de sizlerin yanında olacaktır. Baby Sleep Unlock mobil uygulamasını küçük bir mebla ödeyerek Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Uygulamamız sizlere çocuklarınızı büyütürken yardımcı olacak kaliteli uygulamadır. 

Baby Sleep Unlock, bebeğinizin nesiller boyu etkili olduğu ispatlanmış klasik monoton düşük frekanslı sesleri kullanarak bebeğinizin uykuya dalmasına yardımcı olur. Bu tür sesler çamaşır makinesi, duş, saç kurutma makinesi, fan ve benzeri içerir. Pratik tecrübelerden gelen bu sesler, ses, müzik veya şarkı söylemekten başka bir ninni olmaktan daha etkilidir.

Bunun nedeni mi? Yeni doğan bebeğinizi rahatlatmanın en iyi yollarından biri, anne karnında duydukları şeyi taklit etmektir. Saç kurutma makinesi, duş, vantilatörler vasıtasıyla tipik seslere benzer. Hatta annenin kalbinin yumruklarını ve sindirim sistemindeki sersemlemeleri de içeren mümkün olduğunca yakınlaşan "In utero" ninnisi deneyebilirsiniz. Yani Baby Sleep Unlock mobil uygulaması sayesinde bebeğinizin uykusu daha derin ve dinlendirici olacaktır. Sizde çocuklarınızı rahatlatarak uyutun. Bu konuda mobil cihazınızdan yardım alabilirsiniz. 

Baby Sleep Unlock indir